TOS Svitavy
TOS Svitavy, a.s.
 
TOS Svitavy, a.s.
Říční 1, 568 17 Svitavy
tel.: +420 461563111
fax: +420 461533224
e-mail: tos@tos.cz
http://www.tos.cz
 
Firma TOS Svitavy byla založena v roce 1948 a má tedy 65-ti letou tradici ve strojírenské výrobě. Její sídlo je v městě Svitavy, které se rozkládá 70 km na severozápad od města Brna. Firma postupem času prošla několika obdobími rozvoje klasické strojírenské výroby, až se zde stabilizovaly dva základní výrobní programy, a to výroba dřevoobráběcích strojů a výroba sklíčidel.
 
Od roku 1997 je ve firmě zaveden a využíván systém jakosti dle EN ISO 9001:2000, stroje jsou vyráběny v souladu s normami CE. Firma zaměstnává cca 170 zaměstnanců a vyváží cca do 50 zemí světa.
 
Firma disponuje vlastními kapacitami pro vývoj. V současné době je vývoj zaměřen na technologie rozmítání a zkracování, čtyřstranné opracování a potřebnou manipulaci k těmto technologiím. Všechny stroje jsou vyráběny s jednoduchým nebo NC řízením s možností dodání v různých variantách provedení. Stroje jsou pevné, robustní konstrukce - základy strojů jsou litinové nebo svařované. Konečný vzhled stroje je projednáván s profesionálním designerem. Každý stroj, který opustí závod prochází výstupní kontrolou, kde je testován na přesnost a kvalitu testem s opracováním dřeva na parametry garantované závodem. Stroje jsou instalovány u zákazníků našimi montéry včetně zaškolení obsluhy. Samozřejmostí jsou dodávky náhradních dílů, po celou dobu životnosti stroje.
 
TOS Svitavy, a.s. provádí zpracování kompletních technologických projektů a studií včetně realizace:
pilnice
 - výroba oken a dveří
 - výroba lepeného programu - spárovka, hranol
 - truhlárny
 - výroba nábytku
 - modelárna
 

TOS Svitavy, a.s. dřevoobráběcí stroje, sklíčidla

(c) SVDSZ Svitavy, webmaster

Svaz výrobců
dřevozpracujících strojů
a zařízení
Kdo jsme
- O nás
- Předsednictvo
- Plán činnosti
- Účast na veletrzích
Katalog svazu(5MB)
Aktuální informace
  • UMIDS 2018 více
  • XYLEXPO 2018 více
  • WOOD-TEC 2017 závěrečná zpráva více
  • XYLEXPO 2016 více
  • Reklama

    Doporučujeme